2019 vasaros turnyrai

kainininkas

Rėmėjai

virmebas

NM logo

sporto gama

POLYSTYLEX logo grey 01.10

png maldis logo baltas herbas 

Head Logo

darlandas logo

Utenos rajono savivaldybės administracijaUtenos rajono savivaldybė

DSC

Utenos diena

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2019 m. liepos 6-7 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras vyrų dvejetų teniso turnyras. 
Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus:

I vieta - Kęstutis Cimbalas ir Vilmantas Dilka (Panevėžys)
II vieta - Nerijus Šakalys ir Arvydas Trinkūnas (Utena)
III vieta - Alius Pūkas ir Gediminas Kraujalis (Utena)

Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“

Turnyro rezultatai >>>

Utenos atviro vyrų dvejetų teniso turnyro nuostatai >>>

2019 m. birželio 30 d. Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras teniso turnyras „Tobulėjimo lyga”.  Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“. Turnyro nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta - Ramūnas Paškevičius (Utena)
II vieta - Virginijus Bieliauskas (Utena)
III vieta - Vidas Ruzgas (Kupiškis)

Utenos atviro teniso turnyro „Tobulėjimo lyga”  nuostatai >>>

Turnyro rezultatai >>>

NIC logo2019 m. birželio 8-9 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko atviras vyrų teniso turnyras „Sidabrinė lyga-250”.

Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“ 
Generalinis turnyro rėmėjas „NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS“ 

 Turnyro nugalėtojai:

2019 06 09 Sidabrine 2HARD grupė
I vieta - Mantas Volkus (Vilnius)
II vieta - Justas Guobužas (Anykščiai)
III vieta - Irenijus Keragalvis (Utena)

 Rezultatai (HARD) >>>

  

 

2019 06 09 Sidabrine 3LIGHT grupė
I vieta - Marius Cvetkovas (Utena)
II vieta - Ernestas Artomovičius (Švenčionys)
III vieta - Vidas Ruzgas (Kupiškis)

Rezultatai (LIGHT) >>>

 

 

Utenos atviro teniso turnyro „Sidabrinė lyga-250” nuostatai >>>

2019 m. birželio 1-2 d. Molėtuose vyko atviras vyrų dvejetų teniso turnyras „Naujokaičio taurė-2019“ . Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus:

I vieta - Aivaras Malašinskas ir Ovidijus Grigas  (Utena),
II vieta - Edvinas Žvirblis ir Vilius Šveckus (Utena),
III vieta - Paulius Bortkevičius (Vilnius), Žilvinas Leleiva (Molėtai).

Turnyro rezultatai >>>

sporto gama2019 m. gegužės 25-26 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras vyrų teniso turnyras „Auksinė lyga-500”. Generalinis turnyro rėmėjas UAB „Sporto gama“.

Turnyro nugalėtojai:

HARD grupė
I vieta - Tadas Skairys (Vilnius)
II vieta - Viktoras Gasiūnas (Vilnius)
III vieta - Edvinas Podlužnas (Vilnius)

LIGHT grupė
I vieta - Darius Jadzevičius (Utena)
II vieta - Remigijus Janušis (Širvintos)
III vieta - Aidas Jakučionis (Utena)

Rezultatai (HARD) grupė >>>

Rezultatai (HARD) grupė
po pirmos turnyro dienos >>>

Rezultatai (LIGHT) grupė >>>

Utenos atviro vyrų teniso turnyro „auksinė lyga-500”  nuostatai >>>

2019 m. gegužės 18-19 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras teniso turnyras „Sidabrinė lyga-250”. 

2019 05 19 hard 1Turnyro nugalėtojai: 
HARD grupė
I vieta - Nerijus Šakalys (Utena)
II vieta - Jaroslav Lučinskij (Vilnius)
III vieta - Juzef Katkovskij (Vilnius)

 Rezultatai (HARD grupė)

 

 

2019 05 19 light

LIGHT grupė
I vieta -Alvydas Pūkas (Ignalina)
II vieta - Marius Cvetkovas (Utena)
III vieta - Vidas Ruzgas (Kupiškis)

 Rezultatai (LIGHT grupė)

 

 

Turnyro rezultatai >>> 

nosted mech

2019 15 12 nugaletojai2019 m. gegužės 11-12 d. Utenoje vyko atviras vyrų dvejetų teniso turnyras UAB „Nosted mechanika“ taurei laimėti. Turnyre buvo žaidžiami vyrų dvejetų susitikimai dviejose grupėse pagal žaidimo lygį HARD ir LIGHT.  Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“ ir UAB „Nosted mechanika“,  pagrindinis turnyro rėmėjas UAB „Nosted mechanika“. Sveikiname turnyro nugalėtojus:

HARD grupė
I vieta - Arvydas Trinkūnas ir Nerijus Šakalys (Utena)
II vieta - Aivaras Malašinskas ir Ovidijus Grigas (Utena)
III vieta - Romas Kadys, Erlandas Sudeikis (Panevėžys)

LIGHT grupė
I vieta  - Aidas Jakučionis ir Darius Juodzevičius (Utena)
II vieta - Daivas Remeikis ir Gediminas Taraškevičius (Utena)
III vieta - Remigijus Vingrys ir Gintautas Burneika (Utena)

2019 15 12 Dalyviai

Turnyro rezultatai: 
HARD grupė >>>,
LIGHT grupė >>>

Atviro vyrų dvejetų teniso turnyro UAB „Nosted mechanika“ taurei laimėti nuostatai >>>

 

 

IMG 20190407 1433092019 m. balandžio 5-7 d. dienomis AB „Utenos trikotažas“ salėje vyko komandinis teniso turnyras-2019.
Turnyro nugalėtojai (komanda):
Dalius Drunga (Utena)
Irenijus Keragalvis (Utena)
Boleslovas Maniušis (Utena)
Rokas Zdanavičius (Vilnius)

Turnyro organizatoriai Gediminas Ambraška ir Justas Guobužas

Rezultatai >>>

IMG 0162

2019 m.  kovo 2-3 d. AB „Utenos trikotažas” sporto salėje vyko Utenos vyrų dvejetų kviestinis teniso turnyras. 
Turnyro nugalėtojai:
I vieta - Nerijus Šakalys ir Aivaras Malašinskas (Utena) 
II vieta - Dalius Drunga (Utena) ir Algirdas Šabūnas (Vilnius)
III vieta -  Gediminas Ambraška ir Mindaugas Babelis (Utena)

Turnyro organizatoriai: Justas Guobužas ir Gediminas Ambraška

Turnyro rezultatai >>>

2019 m. kovo 1 d. Molėtuose vyko mergaičių (12 m. ir jaunesnių) teniso turnyras „Žalias kamuolys“, kuriame varžėsi  6 dalyvės. Sveikiname Viltę Kirilovaitę (Utena, treneris Justas Guobužas) turnyre laimėjusią pirmą vietą.

Turnyrai 2019

Turnyrai 2016 1

Turnyrai 2015

Turnyrai 2017 1