NIC logo2019 m. birželio 8-9 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko atviras vyrų teniso turnyras „Sidabrinė lyga-250”.

Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“ 
Generalinis turnyro rėmėjas „NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS“ 

 Turnyro nugalėtojai:

2019 06 09 Sidabrine 2HARD grupė
I vieta - Mantas Volkus (Vilnius)
II vieta - Justas Guobužas (Anykščiai)
III vieta - Irenijus Keragalvis (Utena)

 Rezultatai (HARD) >>>

  

 

2019 06 09 Sidabrine 3LIGHT grupė
I vieta - Marius Cvetkovas (Utena)
II vieta - Ernestas Artomovičius (Švenčionys)
III vieta - Vidas Ruzgas (Kupiškis)

Rezultatai (LIGHT) >>>

 

 

Utenos atviro teniso turnyro „Sidabrinė lyga-250” nuostatai >>>

2019 m. birželio 1-2 d. Molėtuose vyko atviras vyrų dvejetų teniso turnyras „Naujokaičio taurė-2019“ . Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus:

I vieta - Aivaras Malašinskas ir Ovidijus Grigas  (Utena),
II vieta - Edvinas Žvirblis ir Vilius Šveckus (Utena),
III vieta - Paulius Bortkevičius (Vilnius), Žilvinas Leleiva (Molėtai).

Turnyro rezultatai >>>

sporto gama2019 m. gegužės 25-26 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras vyrų teniso turnyras „Auksinė lyga-500”. Generalinis turnyro rėmėjas UAB „Sporto gama“.

Turnyro nugalėtojai:

HARD grupė
I vieta - Tadas Skairys (Vilnius)
II vieta - Viktoras Gasiūnas (Vilnius)
III vieta - Edvinas Podlužnas (Vilnius)

LIGHT grupė
I vieta - Darius Jadzevičius (Utena)
II vieta - Remigijus Janušis (Širvintos)
III vieta - Aidas Jakučionis (Utena)

Rezultatai (HARD) grupė >>>

Rezultatai (HARD) grupė
po pirmos turnyro dienos >>>

Rezultatai (LIGHT) grupė >>>

Utenos atviro vyrų teniso turnyro „auksinė lyga-500”  nuostatai >>>

2019 m. gegužės 18-19 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras teniso turnyras „Sidabrinė lyga-250”. 

2019 05 19 hard 1Turnyro nugalėtojai: 
HARD grupė
I vieta - Nerijus Šakalys (Utena)
II vieta - Jaroslav Lučinskij (Vilnius)
III vieta - Juzef Katkovskij (Vilnius)

 Rezultatai (HARD grupė)

 

 

2019 05 19 light

LIGHT grupė
I vieta -Alvydas Pūkas (Ignalina)
II vieta - Marius Cvetkovas (Utena)
III vieta - Vidas Ruzgas (Kupiškis)

 Rezultatai (LIGHT grupė)

 

 

Turnyro rezultatai >>> 

Turnyrai 2020

Turnyrai 2017 1

Turnyrai 2019

Turnyrai 2016 1

Turnyrai 2015