2018 09 09 12018 m. rugsėjo 8-9 d. Utenos gruntiniuose teniso aikštynuose (Užpalių g. 87, Utena) vyko Utenos atviras moterų dvejetų teniso turnyras LSD „Žalgirio taurė - 2018“.  Turnyro organizatoriai: LSD „Žalgiris“ RT ir ,VšĮ „Tenisas visiems“. Sveikiname turnyro nugalėtojas ir prizininkes:
I vieta  - Elena Cibulskienė ir Svajūnė Vadopalaitė (Vilnius),
II vieta  - Vilma Drungienė ir Jolanta Remeikienė (Utena),
III vieta  - Violeta Kirilovaitė ir Laura Umaraitė (Utena).

Turnyro rezultatai >>>

Turnyro nuotraukos >>>

2018 09 09 2

2018 09 09 Polystylex 1

2018 m. rugsėjo 8-9 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras vyrų dvejetų teniso turnyras „Polystylex taurė-2018“.  Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“. Generalinis rėmėjas bendrovė „POLYSTYLEX“ (http://www.polystylex.com/)

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta  - Vaidas Bielinis ir Simonas Kakanauskas (Vilnius),
II vieta - Raimundas Gražys ir Darius Mačiulaitis (Molėtai),
III vieta - Ovidijus Grigas ir Aivaras Malašinskas (Utena).

2018 09 09 Polystylex 2Turnyro rezultatai >>>

Turnyro nuotraukos >>>

2018 m. rugpjūčio 11-12 d. Utenos gruntiniuose teniso aikštynuose vyko Utenos Rotary kviestinis teniso turnyras, kuriame dalyvavo Utenos ir Kupiškio Rotary klubų nariai ir jų svečiai.

Turnyro rezultatai >>>

2018 m. rugpjūčio 25-26 d. Utenoje vyko atviras „Sidabrinės lygos“ teniso turnyras. Turnyro organizatorius VšĮ „Tenisas visiems“

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus:
I vieta  - Nerijus Šakalys (Utena) 
II vieta - Juzef Katkovskij (Vilnius)
III vieta - Stasys Vytas (Molėtai)

Turnyro rezultatai >>>

Turnyro nuotraukos (fotografijos Aurelijos Guigaitės) >>>

sporto gama2018 m. rugpjūčio 18-19 d. Utenoje vyko atviras „Auksinės lygos“ vyrų vienetų teniso turnyras UAB „Sporto gama“ taurei laimėti. Turnyro organizatorius VšĮ „Tenisas visiems“. Generalinis turnyro rėmėjas UAB „Sporto gama“

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus:
I grupė:
I vieta  - Aurimas Šiukščius (Utena) 
II vieta - Edvinas Podlužnas (Vilnius)
III vieta - Viktoras Gasiūnas (Vilnius)

50+ grupė:
I vieta  - Vidmantas Vazgilevičius (Utena)
II vieta - Gediminas Kraujalis (Utena)
III vieta - Alius Pūkas (Utena) 

Turnyro rezultatai - pagrindinė grupė

Rezultatai 50+ grupė

Turnyrai 2019

Turnyrai 2016 1

Turnyrai 2015

Turnyrai 2017 1