tenisLR  Vyriausybė nuo 2020 m. gegužės 18 d. dar labiau švelnina su karantinu susijusius veiklos apribojimus: nuo pirmadienio (gegužės 18 d.) leidžiami (jei laikomasi Vyriausybės ir SAM nustatytų taisyklių) dvejetų susitikimai.
Esminiai nauji reikalavimai, kurių būtina laikytis žaidžiant tenisą – ne mažesnė kaip 5 m2 ploto erdvė vienam sportuojančiam ir ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp sportuojančių žmonių. Šie kriterijai yra nustatyti Vyriausybės nutarimu, o už jų įgyvendinimą yra atsakingi teniso klubai ir aikštynus valdantys juridiniai ar fiziniai asmenys.

Primename Lietuvos teniso sąjungos rekomendacijas, susijusias su teniso žaidimu karantino laikotarpiu:
– Rekomenduojame vengti kontakto, bet kokių susibūrimų, įskaitant ir žaidimo stebėjimą šalia kortų. Nėra vykdomi jokie renginiai ar turnyrai.
– Jokio fizinio kortų personalo ir klientų kontakto – lauko aikštelės nuomojamos naudojantis elektroninėmis sistemomis, atsiskaitymai vykdomi internetu.
– Žaidžiama savo raketėmis, kamuoliukais, jų nuomos paslauga neteikiama.
– Kortai turi būti aprūpinti papildomos priemonės dezinfekuoti rankas ir inventorių.
– Žaidėjai privalo vengti tiesioginio fizinio kontakto, turi griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo čiaudėjimo etiketas).
– Minimalus atstumas tarp žmonių ir/ar jų grupių kortuose privalo būti ne mažesnis kaip 2 metrai.
– Visiems, kurie jaučiasi prastai, serga ir patenka į koronaviruso rizikos grupes, kortuose lankytis draudžiama.
Nuo gegužės 18 d. duris gali atverti ir visi uždari teniso aikštynai. Žaidimui ir treniruotėms juose galioja tie patys reikalavimai ir rekomendacijos.

 Utenos gruntinių teniso kortų aikštelių rezervacija telefonu +370 686 27 622.

2019 m. gruodžio 5 dieną Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ vyko tradiciniai Utenos verslo apdovanojimai 2019. Nominacijos „Už filantropinę veiklą“ nugalėtoja tapo UAB „Virmebas“. Nominaciją įsteigė Utenos rajono savivaldybė, UAB „Virmebas“ vadovas Vytautas Babelis daugelį metų remia teniso iniciatyvas. UAB „Virmebas“ kartu su partneriais taip pat finansuoja projektą, kurio metu daugiau kaip 120 Utenos ikimokyklinukų dalyvauja užsiėmimuose, kur mokosi teniso žaidimo pradmenų. UAB „Virmebas“ - vienas pagrindinių naujųjų VšĮ „Tenisas visiems“ teniso kortų statybos rėmėjų. Šiemet naujasis Utenos teniso aikštynas buvo tarp trijų sporto infrastruktūros objektų, atrinktų Lietuvos metų sporto infrastruktūros objektų nominacijai 2019 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų konkurse.

Turnyrai 2020

Turnyrai 2017 1

Turnyrai 2019

Turnyrai 2016 1

Turnyrai 2015