2019 m. liepos 27 - 28 d. Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras mišrių dvejetų teniso turnyras. Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“. Turnyro nugalėtojai ir prizininkai:
I vieta - Violeta Kirilovaitė ir Justas Guobužas (Utena)
II vieta - Vita Norvaišienė (Vilnius) ir Nerijus Šakalys (Utena)
III vieta - Loreta Sipavičienė ir Gintaras Finevičius (Panevėžys)
Rezultatai po pirmos turnyro dienos >>>
2019 m. liepos 6-7 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras vyrų dvejetų teniso turnyras.
Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus:
I vieta - Kęstutis Cimbalas ir Vilmantas Dilka (Panevėžys)
II vieta - Nerijus Šakalys ir Arvydas Trinkūnas (Utena)
III vieta - Alius Pūkas ir Gediminas Kraujalis (Utena)
Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“
2019 m. birželio 30 d. Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos atviras teniso turnyras „Tobulėjimo lyga”. Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“. Turnyro nugalėtojai ir prizininkai:
I vieta - Ramūnas Paškevičius (Utena)
II vieta - Virginijus Bieliauskas (Utena)
III vieta - Vidas Ruzgas (Kupiškis)
Utenos atviro teniso turnyro „Tobulėjimo lyga” nuostatai >>>
2019 m. birželio 8-9 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko atviras vyrų teniso turnyras „Sidabrinė lyga-250”.
Turnyro organizatorius: VšĮ „Tenisas visiems“
Generalinis turnyro rėmėjas „NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS“
Turnyro nugalėtojai:
HARD grupė
I vieta - Mantas Volkus (Vilnius)
II vieta - Justas Guobužas (Anykščiai)
III vieta - Irenijus Keragalvis (Utena)
LIGHT grupė
I vieta - Marius Cvetkovas (Utena)
II vieta - Ernestas Artomovičius (Švenčionys)
III vieta - Vidas Ruzgas (Kupiškis)
Utenos atviro teniso turnyro „Sidabrinė lyga-250” nuostatai >>>
2019 m. birželio 1-2 d. Molėtuose vyko atviras vyrų dvejetų teniso turnyras „Naujokaičio taurė-2019“ . Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus:
I vieta - Aivaras Malašinskas ir Ovidijus Grigas (Utena),
II vieta - Edvinas Žvirblis ir Vilius Šveckus (Utena),
III vieta - Paulius Bortkevičius (Vilnius), Žilvinas Leleiva (Molėtai).
Puslapis 2 iš 4