P60924862024 m. birželio 8-9 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko atviras vyrų vienetų teniso turnyras „Sidabrinė lyga“. Turnyro organizatorius VšĮ „Tenisas visiems“.

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus!
I vieta -  Kevinas Pumputis (Molėtai)
II vietaDanielius Staliūnas (Vilnius)
III vieta - Justas Guobužas (Utena)
 


RĖMĖJAI: generalinis turnyro rėmėjas ICL logo,  rėmėjas  Utena (Lithuania) Utenos rajono savivaldybė

 TURNYRO NUOSTATAI →     TURNYRO REZULTATAI →

5 5g2024 m. birželio 1-2 d. Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko atviras teniso turnyras „Tobulėjimo lyga”.
„Tobulėjimo lygoje” dalyvauja žaidėjai, kurių žaidimo stažas iki 3 metų.

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus!
I vieta -  Šarūnas Martinonis (Kupiškis)
II vietaJulius Linda (Utena)
III vieta -Regimantas Macijauskas (Utena)
 


TURNYRO RĖMĖJAS:  Utena (Lithuania) Utenos rajono savivaldybė

 TURNYRO NUOSTATAI →

TURNYRO REZULTATAI→

 

2024 m. gegužės 28 - 29 d. Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos apskrities merginų ir vaikinų „Žaliojo korto“ teniso turnyras skirtas „Utenos DSC taurei laimėti“, kuriame puikiai pasirodė jaunieji Utenos tenisininkai (treneris Justas Guobužas).

Turnyro rezultatai:

Merginų U18 grupė:
I vieta - Viltė Kirilovaitė (Utena)
II vieta - Vesta Žukauskė (Molėtai)
III vieta - Patricija Matulionytė (Molėtai)
IV vieta – Ema Laurinavičiūtė (Utena)
Vaikinų U18 grupė:
I vieta – Adas Pesliokas (Molėtai)
II vieta – Žygimantas Malakauskas (Ignalina)
III vieta – Matas Rudokas (Utena)
IV – Dovydas Šeršniovas (Utena)
 Vaikinų U14 grupė:
I vieta – Matas Barančiukas (Molėtai)
II vieta – Majus Ruzgus (Utena)
III vieta - Timas Paškevičius (Utena)
IV vieta – Erikas Braziulevič (Molėtai)
 

12024 m. gegužės 25-26 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko atviras vyrų dvejetų teniso turnyras „Nosted &, UAB“ taurei laimėti.
Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus!
HARD grupė:
I vieta - Renards Skutels, Dimitrijs Semaks (Daugavpils)
II vieta - Aurimas Šiukščius, Nerijus Šakalys (Utena)
III vieta - Violeta Kirilovautė, Justas Guobužas (Utena)

LIGHT grupė:
I vieta - Ovidijus Grigas, Ramūnas Paškevičius (Utena)
II vieta - Algirdas  Šabūnas, Gintaras Kručkauskas (Utena)
III vieta - Vidmantas Vazgilevičius (Utena), Remigijus Janušis (Vilnius)

TURNYRO REZULTATAI  →

RĖMĖJAI: Generalinis turnyro rėmėjas - Nosted „Nosted &, UAB“

 TURNYRO NUOSTATAI →

Turnyrai 2023

Turnyrai 2020

Turnyrai 2017 1

Turnyrai 2022

Turnyrai 2019

Turnyrai 2016 1

Turnyrai 2021

Turnyrai 2015